Zum Inhalt

Interaktívna prehliadka priestorov Nocľahárne sv. Vincenta de Paul

Názov aktivityInteraktívna prehliadka priestorov Nocľahárne sv. Vincenta de Paul
AdresaNocľaháreň sv. Vincenta de Paul, Ivanská cesta 32, 821 04 Bratislava
PopisPríďte spoznať priestory nízkoprahovej Nocľahárne sv. Vincenta de Paul na Ivanskej ceste, ktorá už od roku 2006 poskytuje prístrešie a prijatie ľuďom bez domova. V tomto zariadení nachádza denne útočisko približne 180 ľudí, ktorí k nám okrem stravy, miesta na prespatie či osobnej hygieny prichádzajú hľadať aj bezpečie a ľudský prístup. Nocľaháreň je dostupná pre každého, kto potrebuje jej služby, aj pod vplyvom alkoholu a drog.
Máme pre vás pripravenú interaktívnu prehliadku, vďaka ktorej sa bližšie zoznámite s témou bezdomovstva, pretože u nás v Depaul Slovensko vnímame, aké je veľmi dôležité vzdelávať a búrať predsudky a stereotypy a obhajovať tak ľudskú dôstojnosť každého človeka. Okrem toho vám predstavíme fungovanie našej organizácie a dozviete sa aj o možnostiach podpory a pomoci, napríklad formou dobrovoľníctva.
Obhliadka priestorov v poobednom čase bude trvať približne 50 minút, bude priestor aj na otázky. Do nocľahárne sa dostanete autobusom (môžete vystúpiť na zastávke Pri Letisku- linka 61 a odtiaľ sa presunúť peši) alebo ak pôjdete autom, zaparkovať môžete priamo v areáli.
Tešíme sa na všetkých, ktorí nás prídu navštíviť.
Mapa url adresaOtvoriť mapu
Deň23.05.2024
Začiatok15:00
Koniec16:30
Počet prihlásených / celková kapacita1 / 15

Ak sa chcete prihlásiť na túto aktivitu, zadajte Vašu emailovú adresu, telefónne číslo a kliknite na "Chcem pomôcť".

Späť na program
Zur Hauptnavigation