Zum Inhalt

Aby rodina zostala spolu

Názov aktivityAby rodina zostala spolu
Adresa1. SPDDD Úsmev ako dar, pobočka Nitra, Dvorčanská 63, Nitra (9:00 - 15:00, prosíme telefonicky vopred kontaktovať, vieme prípadne dohodnúť aj iný čas prevzatia, zbierky sa môže zúčastniť ktokoľvek). V prípade, že sa chcete zapojiť ako firma a sídlite v Ni
PopisZbierka trvanlivých potravín a drogérie pre rodiny v kríze a náhradné rodiny Nitrianskeho kraja, aby financie, ktoré by dali za potraviny, drogériu či školské pomôcky, mohli ušetriť na zaplatenie nájmu a predišli situácii, že by kvôli finančným problémom zostali bez domova a nemohli ako rodina zostať spolu. Zbierku máme rozdelenú na 2 miesta:
1. Zbierka na pobočke SPDDD Úsmev ako dar, pobočka Nitra, Dvorčanská 63 Nitra. Budeme radi, ak sa zapojí čo najviac možných darcov. Vyzbierané trvanlivé potraviny a drogériu prosíme nosiť na SPDDD Úsmev ako dar, pobočka Nitra, Dvorčanská 63, Nitra (9:00 - 15:00, prosíme telefonicky vopred kontaktovať, vieme prípadne dohodnúť aj iný čas prevzatia, zbierky sa môže zúčastniť ktokoľvek). V prípade, že sa chcete zapojiť ako firma a sídlite v Nitre, vieme na základe telefonického dohovoru po skončení Týždňa dobrovoľníctva prevziať vyzbierané potraviny a drogériu priamo vo Vašej firme.
2. Zbierka na ZŠ kráľa Svätopluka v Nitre ako ich interná zbierka – realizovaná žiakmi a učiteľmi danej školy.
Vopred srdečne ďakujeme v mene všetkých rodín a detí v kríze.
Mapa url adresaOtvoriť mapu
Deň23.05.2024
Začiatok09:00
Koniec15:00
Počet prihlásených / celková kapacita2 / 250

Ak sa chcete prihlásiť na túto aktivitu, zadajte Vašu emailovú adresu, telefónne číslo a kliknite na "Chcem pomôcť".

Späť na program
Zur Hauptnavigation