Zum Inhalt

Daruj deťom svoj čas

Názov aktivityDaruj deťom svoj čas
AdresaTajovského 55, Banská Bystrica Bystrica
PopisVedeli ste, že až 80% detských onkologických pacientov sa na Slovensku darí úspešne vyliečiť? Svetielko nádeje je občianske združenie, ktoré už 22 rokov pomáha chorým a ich rodinám. Darí sa nám pomáhať aj vďaka dobrovoľníkom ochotným darovať čas a podporiť dobrú vec. Dobrovoľníci nie sú platení a zároveň sú na nezaplatenie.
Uvažuješ aj ty darovať svoj čas a chceš sa stať súčasťou tímu, kde sa spájame pre dobrú vec a pomáhame spoločne? Máš však veľa nezodpovedaných otázok, ktoré ťa brzdia v Tvojom odhodlaní pomáhať spolu s nami?
Príď na stretnutie a nábor dobrovoľníkov, kde sa môžeš spýtať na všetko, čo Ťa v našej organizácii v súvislosti s dobrovoľníctvom zaujíma.
Ako nám môžeš pomáhať?
Dobrovoľnícka návštevná služba na detskej onkológii, navštevovanie ťažko chorých detí v domácom prostredí, odšťavovanie ovocia a príprava čerstvých ovocných štiav, príprava podujatí organizovaných Svetielkom nádeje, pomoc v kancelárii, príležitostné pomocné práce v administratíve, telefonické kontaktovanie darcov ohľadom poďakovania za podporu, výroba pozdravov pre deti a drobných suvenírov pre darcov, brigády na skrášľovanie nami využívaných priestorov.
Mapa url adresaOtvoriť mapu
Deň20.05.2024
Začiatok16:30
Koniec18:00
Počet prihlásených / celková kapacita8 / 20

Ak sa chcete prihlásiť na túto aktivitu, zadajte Vašu emailovú adresu, telefónne číslo a kliknite na "Chcem pomôcť".

Späť na program
Zur Hauptnavigation