Zum Inhalt

Renesančný piknik

Názov aktivityRenesančný piknik
AdresaPark SNP, Líščie údolie, Bratislava-Karlova Ves
PopisHľadáme šikovné dobrovoľníčky a dobrovoľníkov, ktorí by nám pomohli pri organizácii kultúrneho podujatia Renesančný piknik. Podujatie festivalového typu sa bude konať v krásnom prostredí prírodného parku v Líščom údolí a vtiahne návštevníkov späť do doby renesancie, konkrétne do obdobia Mateja Korvína. Účastníci budú mať možnosť prísť v dobovom kostýme a zapojiť sa do rôznych aktivít. Vytvorením autentického historického prostredia, ktoré predstavuje remeslá, umenie, atrakcie, stravovanie, rytierske zápasy a ďalšie aktivity z obdobia renesancie, chceme návštevníkom ponúknuť možnosť na zážitok, zábavu, vzdelanie, oddych, ale aj pohybové aktivity. Festival myslí aj na gastronómiu a návštevník tak môže ochutnať pokrmy pečené na ohni a sledovať ich prípravu. V čajovni si môžu ponúknuť špeciálny čaj. Súčasťou podujatia bude kultúrny program – divadelné predstavenie pre deti s historickou tematikou, hudobné vystúpenie zamerané na renesančnú hudbu.
Úlohou dobrovoľníkov bude: pomáhať pri nakladaní, vykladaní a stavbe stánkov, techniky usmerňovanie účastníkov pri jednotlivých stanovištiach. Budeme potrebovať 8 dobrovoľníkov nasledovným spôsobom:
- 26.05.2024 - od 10.00 do 12.00, príchod pred Karloveské centrum kultúry (naloženie techniky a potrebného mobiliáru) – 4 dobrovoľníci
- 26.05.2024 - od 11.00 do 18. 00, príchod do parku SNP, Líščie údolie – pripoja sa ďalší 4 dobrovoľníci - čiže spolu na mieste v parku od 12:00 ich bude 8 (usmerňovanie účastníkov pri jednotlivých stanovištiach) balenie, nakladanie a odvoz techniky a príslušného mobiliáru.
Mapa url adresaOtvoriť mapu
Deň26.05.2024
Začiatok10:00
Koniec18:00
Počet prihlásených / celková kapacita8 / 8

Ak sa chcete prihlásiť na túto aktivitu, zadajte Vašu emailovú adresu, telefónne číslo a kliknite na "Chcem pomôcť".

Späť na program
Zur Hauptnavigation